استاندار: نظم و امنیت مراسم تاسوعا و عاشورا در قم، کم نظیر بود

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس قم، سید مهدی صادقی در گفت و گویی، افزود: تمهیدات و برنامه ریزی های انضباطی، انتظامی و امنیتی که برای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) پیش بینی شده بود، به خوبی تامین شد.
وی به هماهنگی مردم با پلیس اشاره کرد و اظهار داشت: مردم در این ایام هم در عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) شرکت و هم در تامین نظم و انتظام دسته های عزاداری و هیات های مذهبی، پلیس را همراهی کردند.
صادقی از همکاری هلال احمر، آتش نشانی و همچنین سایر نهادهای استان در برگزاری مطلوب مراسم عزاداری، قدردانی کرد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم نیز گفت: مراسم های عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) بدون کوچکترین مشکل امنیتی و انتظامی در قم برگزار شد.
سرهنگ حمیدرضا اسدی تصریح کرد: پلیس قم با توان صد در صدی خود به منظور تامین نظم و امنیت مراسم های عزاداری روزهای پرشور تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) تلاش کرد و توانست با رویکرد فرهنگی و اقدامات مشارکتی که از مدت ها قبل در خصوص تکایا و هیات های مذهبی داشته، در ماموریت سنگین و خطیر دهه اول ماه محرم، به خصوص روزهای تاسوعا و عاشورا موفق عمل کند.
وی افزود: پلیس قم مشکل های سال های گذشته را احصاء و با جلسات آگاهی بخشی هیات ها را نسبت به تهدیدات گوناگون آشنا و هوشیارتر کرد که بسیار مثمرثمر بود.ک/1
1175 /

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.