استاندارچهارمحال وبختیاری: دانشجویان در نقد عملکرد دولت انصاف را رعایت کنند

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی شامگاه چهارشنبه در نشست هم اندیشی با تعدادی از دانشجویان دانشگاه های استان در پاسخ به نقدهای دانشجویان از عملکرد دولت یازدهم و مدیریت استان، افزود: هر دولتی نقاط ضعف و قوت دارد و باید توجه داشت که این دو موضوع را در کنار هم دید.
وی در واکنش به اظهارات یکی از دانشجویان حاضر در نشست که از عملکرد مسوولان کشور انتقاد شدید کرده بود، تصریح کرد: ناسزا گفتن به مسوولان و منتخبان ملت، مردم را خسته می کند پس بهتر است در این خصوص به انتخاب و رای مردم احترام گذاشته شود.
سلیمانی دشتکی، برقراری آرامش و تحقق وحدت و همدلی در استان را از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این استان دانست و گفت: پیش از دولت یازدهم برخی جناح های سیاسی رویکرد حذف رقیب را در پیش گرفته و با حرکت های افراطی و درگیری های قومی توسعه استان را به تاخیر انداختند.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این در حالی است که هم اکنون تنش های قومی و درگیری های سیاسی جناح ها در استان بسیار اندک است و شاهد وحدت و همدلی مطلوبی در استان هستیم.
سلیمانی دشتکی، توسعه استان را دغدغه همه جناح ها و اقوام دانست و تصریح کرد: اقوام و جناح های سیاسی بر این امر وحدت نظر دارند که همه دلسوز استان هستند و خود را جزیی از نظام و کشور می دانند و توسعه استان را در راس برنامه های خود قرار می دهند.
وی با تبیین برخی دستاوردهای دولت یازدهم در استان، افزایش چندبرابری اعتبارات، تحول در تکمیل طرح های عمرانی، جاده های چهارخطه استان، گازرسانی به نقاط محروم و دورافتاده، توسعه گردشگری و توقف تونل بهشت آباد از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان دانست.
سلیمانی دشتکی با بیان اینکه پیگیری مسائل آب استان یک سوم وقت مدیریت استان را در سال گذشته به خود اختصاص داد، تصریح کرد: حذف تونل بهشت آباد مهمترین نتیجه ای بود که در این خصوص حاصل شد و این اطمینان را به مردم می دهم که با تمام قوا از حقوق مردم استان در این حوزه دفاع کرده و اجازه اجرای برنامه های غیرقانونی و خارج از عرف را نمی دهیم.
وی، حصول توافق با گروه 1+5 را از دستاوردهای مهم دولت در عرصه سیاست خارجی دانست و گفت: امید می رود با اجرای برجام و برداشته شدن تحریم های ظالمانه شاهد تحول در بخش های اقتصادی کشور و استان باشیم.
به گزارش ایرنا، در این نشست تعدادی از دانشجویان به بیان دغدغه ها و سوالات خود از استاندار پرداختند و در مقابل استاندار به سوالات آنان پاسخ داد.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.