از درخواست روشن شدن وضعیت مفقودین فاجعه منا تا سپاسگزاری از رهبر معظم انقلاب در تایید برجام

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان پیش از پایان جلسه علنی روز دوشنبه مجلس در تذکری، نامه رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب توصیف کرد و گفت: دولت باید به آن توجه کند تا برجام بستر نفوذ دشمنان را فراهم نکند.
وی افزود: همانطور که مشاهده می شود حضور جک استراو در اصفهان زمینه ساز حضور بیگانگان و استعمار در کشور است.
وی همچنین از رییس جمهوری خواست تا اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر را به دستگاه های زیرمجموعه ابلاغ کند.
حسین فتاحی نماینده مردم شهر بابک در مجلس در تذکری به وزیر امورخارجه و رییس جمهوری خواهان تحرک بیشتر در رسیدگی به فاجعه منا و روشن شدن وضعیت مفقودین این فاجعه شد.
وی همچنین خواهان حل مشکل بیکاران و رسیدگی به وضعیت انتصابات در وزارت آموزش و پرورش شد.
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس در تذکری به وزیر نفت خواستار رسیدگی به آسیب دیدگان ناشی از آتش سوزی در پالایشگاه شازند شد.
همچنین ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در تذکری به هیات رییسه مجلس خواهان در دستور قرار گرفتن سوال های خود از وزرا در صحن علنی مجلس شد.
وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار به کارگیری معلمان شرکتی و اجرای غیرسلیقگی نظام رتبه بندی معلمان شد.
حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده فارسان در مجلس نیز از نامه رهبر معظم انقلاب در تایید برجام سپاسگزاری کرد.
وی همچنین گفت: 30 سال است که استان همجوار ما با کار غیرکارشناسی آب را از ما گرفته و باعث آوارگی مردم استان چهارمحال و بختیاری شده است.
محسن علیمردانی نماینده زنجان نیز در تذکری به وزیر نیرو خواهان رسیدگی این وزیر به مشکل آب شرب منطقه خود شد.
مجید جلیلی سرقلعه نماینده مردم لردگان با سپاسگزاری از رهبر معظم انقلاب برای تایید برجام از رییس مجلس و کمیسیون ویژه برای تصویب و بررسی برجام تشکر کرد.

**تذکر کتبی نمایندگان درباره عدم پرداخت معوقات کارکنان صنعت فولاد
پنج نماینده مجلس شورای اسلامی نیز امروز در تذکری کتبی خواهان توضیح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره پرداخت نکردن معوقات کارکنان صنعت فولاد شدند.
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران نیز در تذکری کتبی به رییس جمهوری خواهان جلوگیری از ثبت نکردن شرکت های مک دونالد و شرکت های زیرمجموعه در ایران شد.
حمید رسایی نماینده مردم تهران نیز در تذکری دیگر به رییس جمهوری خواهان اجرای بند به بند نامه رهبر معظم انقلاب درباره برجام و جلوگیری از نفوذ بیگانگان در کشور شد.
سیام**9103**9132** 1336

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.