ارتقاء رتبه کسب‌وکار/لزوم توانمندسازی مددجویان کمیته امداد

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی دوشنبه شب در دیدار معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور با وی به طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج اشاره و اظهار کرد: کمیته امداد نیز می تواند در این زمینه ورود پیدا کرده و شهرستان های کرمان را مورد مطالعه قرار دهد.

رزم حسینی با اشاره به امضاء طرح گفته شده توسط چهار وزیر ادامه داد: براساس این طرح یک شهرستان برای رونق اقتصادی به صورت کامل به بخش خصوصی واگذار می شود.

وی یادآور شد: خدمات دولت در شهرستان های پایلوت اجرای این طرح قطع نمی شود اما دخالت های دولت در برخی عرصه ها کاهش پیدا می کند.

استاندار کرمان از آمادگی دولت برای واگذاری برخی امور به بخش خصوصی خبر داد و گفت: با اجرای طرح شهر نمونه اقتصادی در قلعه گنج، این شهرستان به یکی از امن ترین مناطق استان کرمان تبدیل شده است.

وی پرداخت مستمری به مددجویان کمیته امداد را اقدامی اساسی ندانست و ادامه داد: کمیته امداد باید با اشتغالزایی و ایجاد زمینه لازم در راستای توانمندسازی افراد گام بردارد.

نماینده عالی دولت در استان کرمان با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای رونق کسب و کار در استان ادامه داد: در حال حاضر رتبه کسب و کار کرمان از جایگاه ۲۷ کشوری به جایگاه سوم ارتقاء پیدا کرده است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.