احتمال کولاک در ارتفاعات البرز/ شب در محورهای کوهستانی تردد نکنید

یاسر خالدی در گفتگو با مهر در خصوص آخرین وضعیت محورهای اصلی کشور گفت: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای اصلی کشور در جریان است و ترافیک خاصی نداریم اما از نظر جوی برخی محورها با بارش برف و باران همراه هستند.

وی با بیان اینکه در اکثر محورهای ارتباطی استان‌های خراسان رضوی، شمال سیستان و بلوچستان، همدان، آذربایجان شرقی و اردبیل بارش باران داریم، افزود: در ارتفاعات استان قزوین شاهد بارش برف هستیم، همچنین در محور اردبیل – آستارا در محدوده گردنه حیران مه گرفتگی شدید و کاهش میدان دید وجود دارد.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور ادامه داد: هموطنانی از تردد در هنگام شب در محورهای آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، خراسان رضوی، خراسان شمالی و مازندران را دارند باتوجه به بارش برف که در صبح انجام شده وبرودت هوا و احتمال یخ زدگی در سطح جاده، خودداری کنند.

خالدی با تاکید بر اینکه هموطنان خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی کنند، اظهار داشت: در حال حاضر در ارتفاعات البرز بارش برف نداریم اما صبح این منطقه بارش برف را داشته است اما با توجه به احتمال وزش باد در ارتفاعات البرز، امشب کولاک در این محورها پیش بینی شده است.

محور شمشک – دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران‌ از ساعت ۱۴ مورخ ۸ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی به دلیل بارش باران و احتمال ریزش کوه‌ مسدود‌ است. همچنین ‌محور سروآباد – پاوه ‌واقع در استان کردستان‌ از ساعت ۲۲ مورخ ۷ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران‌ ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.