اجرای ۳ طرح آب‌رسانی در روستاهای شهرستان اسدآباد

احد احدی ایمان در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه کف کنی چاه دستی “ترخین آباد» به عمق ۸ متر و حفر گالری به طول ۸ متر دارای آبدهی ۱۲ لیتر بر ثانیه ازجمله این طرح‌ها است، افزود: این روستا دارای ۱۹۰ خانوار و ۶۳۳ نفر جمعیت است که با اجرای این طرح مشکل تأمین آب روستا برطرف شده است.

وی همچنین به روستای ۱۰۸ خانواری “طویلان علیا» شهرستان اسدآباد اشاره کرد و اظهار داشت: در این روستا نیز طرح کف کنی چاه دستی به عمق ۹ متر و حفر گالری به طول ۱۸ متر انجام‌شده است.

مدیر آمور آبفار شهرستان اسدآباد کف کنی چاه دستی روستای “هلورعلیا» به عمق ۱۳ متر و حفر گالری به طول ۲۰ متر را دیگر طرح آب‌رسانی اجراشده در روستاهای شهرستان اسدآباد عنوان کرد و یادآور شد: برای اجرای این سه طرح بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

احد احدی ایمان در ادامه بابیان اینکه شهرستان اسدآباد دارای ۹۷ روستا است، عنوان کرد: از این تعداد روستا ۷۳ روستا تحت پوشش خدمات امور آبفار شهرستان اسدآباد قرار دارند.

وی در تعداد مشترکان آبفار شهرستان اسدآباد را ۱۱ هزار و ۳۴۰ مشترک اعلام کرد و بیان داشت: دو روستای “جعفرآباد» و “گذرکجین» با مجموع ۲۱۰۰ خانوار با تانکر آب‌رسانی می‌شوند.

احد احدی ایمان از روستاییان شهرستان اسدآباد خواست در مصرف آب شرب صرفه‌جویی و مدیریت داشته باشند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.