اجرای کارزار رسانه ای پیشگیری ازسوء مصرف شیشه درچهارمحال وبختیاری مطلوب ارزیابی شد

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی بهزیستی استان، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور با ارسال تقدیرنامه ای از خدمات، همراهی و حمایت های استاندار چهارمحال و بختیاری در پیشبرد اهداف سازمان بهزیستی تقدیر کرد.
در قسمتی از متن این تقدیر نامه خطاب به سلیمانی، استاندار چهارمحال وبختیاری آمده است: سازمان بهزیستی با اذعان به همیاری و همکاری آن بزرگوار، قدردان حسن نیت، همراهی و حمایت مستمر و همه جانبه جنابعالی بویژه در راستای برگزاری کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با تاکید بر مصرف شیشه در کشور می باشد.
معاون وزیر همراهی استاندار در کنار بهزیستی را باعث ارتقاء سطح سلامت و رفاه اجتماعی و حرکت در راستای توسعه پایدار دانست و از حضور وی در فعالیت های بهزیستی تشکر کرد.
به گزارش ایرنا ، اجرای طرح کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف شیشه سال گذشته همزمان با استان های گلستان، مرکزی، یزد، قم و خراسان شمالی در چهارمحال وبختیاری نیز به عنوان پایلوت کشور با همکاری همه دستگاه های اجرایی و فرهنگی اجرا شد.
محورهای اصلی این طرح پیشگیری از شیوع مصرف شیشه، آگاهی آحاد مردم بالاخص نوجوانان و جوانان 16 تا 24 سال در خصوص آثار و عوارض مصرف دائمی و تفریحی و بررسی تأثیر گروه همسالان بر مصرف ماده مخدر شیشه بودکه در اجرای این طرح از تمام ظرفیت های رسانه ای و فرهنگی و اطلاع رسانی از جمله رسانه های چاپی، الکترونیکی و محیطی در مراکز استان و تمامی شهرستان های استان متناسب با شرایط بومی و نیاز مردم استفاده شد.
در هشت روز اجرای طرح 55 اکیپ ثابت وسیاردر سطح استان با همکاری 250 نفر از کارشناسان ومسوولان حوزه پیشگیری مواد مخدر و تیم های اجتماع محور به اطلاع رسانی وآگاه سازی مردم در زمینه سوء مصرف موادمخدر شیشه پرداختند.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.