آنچلوتی، هیدینک، گواردیولا و سیمئونه گزینه‌های مربیگری چلسی هستند

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال چلسی پنج بازی از ۱۰ بازی رقابتهای فصل لیگ برتر را با شکست پشت سر گداشته است. دیلی میل خبر داده کارلو آنچلوتی برای بازگشت به استمفوردبریج ابراز تمایل کرده ضمن اینکه گاس هیدینک هم گزینه مربیگری این تیم محسوب می شود.

تیم فوتبال چلسی این هفته در رقابتهای جام اتحادیه با استوک دیدار می کند که شاید این بازی بتواند موقعیت مورینیو را کمی تثبیت کند اما آبی‌های لندن باید شنبه با لیورپول در خانه دیدار کنند با این حال شاید تصمیم به برکناری این مربی پرتغالی، زودتر گرفته شود.

اکنون فقط یک مشکل پیش پای مدیران باشگاه چلسی وجود دارد و آن هم پرداخت مبلغ قرارداد این مربی است. چلسی در ماه اوت قرارداد چهارساله‌ای به ارزش ۳۰ میلیون پوند با مورینیو منعقد کرده و در صورت برکناری باید کل مبلغ قرارداد را پرداخت کند.

مربی پیشین رئال مادرید که سابقه حضور در چلسی را هم دارد و البته هیدینک که وی هم در این باشگاه کار کرده جزو گزینه ها هستند. این در حالی است که مربی بایرن، پپ گواردیولا، و مربی اتلتیکومادرید، دیه گو سیمئونه، جزو گزینه های هدایت چلسی هستند.

البته مسئولان چلسی در حال حاضر به دنبال راهکار کوتاه مدت هستند و قصد دارند تا پایان فصل با یک مربی به توافق برسند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.