آمادگی دولت برای همکاری با انجمن های علمی

به گزارش شامگاه سه شنبه خبرنگار ایرنا، سورنا ستاری در پنل تخصصی همایش نقش انجمن های علمی در برنامه ششم توسعه کشور که با حضور محمدباقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و رییس شورای انجمن های علمی کشور؛ افزود: اکنون نیز 10 تا 18 درصد تولید ناخالص ملی حاصل درآمدهای نفتی است که این فرصت محسوب می شود و در این فرصت می توان ثابت کرد که با عقل و علم می توان ثروت ایجاد کرد.
وی ادامه داد: هنوز نتوانسته ایم به پلتفرم مشترک با انجمن های علمی دست یابیم اما آمادگی داریم که بسیاری از وظایف خود را به انجمن ها واگذار کنیم و در مقابل نیز این انجمن ها مسوولیت خود را به خوبی انجام بدهند.
معاون رییس جمهوری گفت: آماده حمایت از انجمن ها هستیم و با توجه به اینکه معاونت علمی و فناوری تنها 140 نفر نیرو دارد قوانین دست و پاگیر اداری گسترده ای نیز ندارد و می توان خود را به راحتی با شرایط تطبیق دهد.
ستاری در پایان اظهار امیدواری کرد: با انجام مذاکرات به مفهوم جدیدی با انجمن ها دست یابیم تا روی پلتفرم درست و دائمی همکاری کنیم.
اقتصام(3)9141/1540**1558

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.