آغاز رقابت های دور برگشت زیر گروه بسکتبال کشور در قشم

مسعود کرباسچی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها با حضور نمایندگانی از گرگان، زاهدان، یزد و قشم (استقلال زرین) در مجموعه ورزشی تختی قشم برگزار می شود و قهرمان و نائب قهرمان این مسابقات به لیگ دسته یک بستکبال کشور راه می یابند.
وی با بیان اینکه این رقابت ها تا هشتم آبان ادامه می یابد، گفت: دور رفت رقابت ها ماه گذشته در استان یزد برگزار شد و در آن نماینده یزد در هر سه بازی خود به پیروزی رسید.
کرباسچی با اشاره به اینکه تیم استقلال زرین نیز به عنوان نماینده قشم به دو پیروزی و یک شکست دست یافت، افزود: حاصل رقابت های نماینده استان زاهدان نیز یک برد و دو باخت بود و نماینده گرگان هر سه بازی خود را واگذار کرد.
وی اظهار کرد: جزیره قشم به دلیل داشتن ظرفیت های ورزشی بالا، هرساله میزبان بسیاری از رقابت ها و اردوهای آمادگی تیم های ملی کشورمان است.
کرباسچی ادامه داد: در این زمینه می توان به برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی کبدی کشورمان و میزبانی اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جهت شرکت در جام کنفدراسیون ها اشاره کرد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: از هجدهم ماه جاری نیز جزیره قشم میزبان مسابقات لیگ برتر هندبال ساحلی کشور می شود.
وی گفت: تشابه آب و هوای این جزیره با شرایط جوی کشورهای حاشیه خلیج فارس که هر ساله میزبان رقابت های مهمی در سطح منطقه و جهان هستند، نیز بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت های ورزشی جزیره قشم افزوده است.
کرباسچی تاکید کرد: ظرفیت های ورزشی جزیره قشم می تواند به عنوان یکی از مولفه های تاثیرگذار در پیشبرد اهداف کلان ورزش کشور مورد بهره برداری قرار بگیرد.
2090/

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.