آرامش پرسپولیس را حفظ کردیم/ پیروزی در دربی هدف همه ماست

حسین عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با پیروزی پرسپولیس برابر ملوان در هفته دهم لیگ برتر گفت: فقط می‌توانم بگویم که خوشحالم توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. من نمی‌توانم راجع به مسائل فنی صحبت کنم تا تیم از همه لحاظ در آرامش باشد. ولی از کسب این پیروزی پیش از دیدار برابر اسقلال خوشحال هستم.

وی در رابطه با پرداخت بخشی از مطالبات اعضای‌تیم پیش از دیدار برابر ملوان افزود: ما از وقتی که به هیات مدیره امدیم، سعی کردیم مشکلات تیم را برطرف کنیم تا تیم تمام تمرکزش را روی مسائل فنی بگذارد. در همین راستا سعی داریم تا تیم از سایر مسائل به حاشیه دچار نشود و تا جایی که از دستمان بر می‌آید، مشکلات را برطرف خواهیم کرد. در حال حاضر در آستانه دربی قرار داریم و امیدوارم که با پیروزی در این بازی بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم. زیرا هدف همه ما کسب پیروزی در دربی است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهاراتش که اعلام کرده بود تصمیمات مهمی برای باشگاه در حال گرفته شدن است، گفت: در این مدت سعی کردیم که بهترین تصمیم ها را برای باشگاه بگیریم. در رابطه با اسپانسر هم چندین نفر شبانه روز تلاش کردیم تا با وجود این که دیر شد، اما بهترین اتخاب را داشتیم.

وی در رابطه با اینکه آیا قرار است اسپانسر دیگری به باشگاه اضافه شود، تصریح کرد: باشگاه می‌تواند از سایر فضا‌ها برای تبلیغ استفاده کند و اگر متقاضی برای اسپانسرینگ بود، می‌تواند با شریک مالی باشگاه پرسپولیس شراکت در زمینه‌های مختلف داشته باشد.

عبدی در خصوص اینکه در چه زمانی قرار است مدیرعامل باشگاه انتخاب شود، خاطرنشان کرد: ما در همه زمینه‌ها به دنبال بهترین انتخاب هستیم. فعلا آقای طاهری به عنوان سرپرست کار‌های اجرایی را دنبال می‌کند. هدف اصلی هیات مدیره این است اگر مدیرعاملی انتخاب می‌شود، دیگر دغدغه مالی و پرداخت مطالبات گذشته را نداشته باشد و تنها به امور اجرایی باشگاه بپردازد.

وی در رابطه با پرداخت قرارداد هادی نوروزی به خانواده‌ این مرحوم خاطرنشان کرد: درست است که هادی به صورت فیزیکی از بین ما رفته، اما یاد او همیشه در قلب ما است. این مسائل در چهار چوب قانونی‌اش در حال پیگیری است. فکر نمی‌کنم نگرانی خاصی از این بابت وجود داشته باشد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.