آخرین وضعیت افشین برای بازی با پرسپولیس/انتقاد از تعطیلی ۱۴۰ روزه

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی در خصوص بازی با پرسپولیس و آخرین وضعیت آرش افشین برای این مسابقه، اظهار کرد: آرش روز گذشته برای رفع مصدومیت آمپول زده است و اگر شرایطش خوب باشد، می‌تواند برابر پرسپولیس بازی کند.

وی افزود: شرایط بازی در لیگ با جام حذفی متفاوت است. ما در جام حذفی مقابل پرسپولیس شکست خوردیم ولی تیم ما الان به مراتب بهتر از آن زمان است، هم از نظر بدنی و هم از نظر تاکتیکی. الان بازیکنان می‌دانند که من از آنها چه می‌خواهم. روز گذشته که داشتیم بازی قبلی تیم خود با پرسپولیس را آنالیز می‌کردیم، در چند صحنه هادی نوروزی را در زمین دیدیم که این موضوع ما را تحت تاثیر قرار داد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین درباره برگزاری مسابقات لیگ خاطرنشان کرد: برنامه ریزی سازمان لیگ برنامه ریزی ایده آل نیست. ما الان هر چهار، پنج روز یبار تمرین می‌کنیم و مسابقات خیلی فشرده است.

استیلی ادامه داد: تمام زمان‌های تعطیلی لیگ چیزی حدود ۱۴۰ روز است که واقعا زمان زیادی است. درست است خیلی‌ها می‌گویند نباید در جریان این تعطیلات لیگ بدنسازی کرد ولی تیم هم باید در شرایط مسابقه قرار داشته باشد. می‌توانیم بازی های تدارکاتی داشته باشیم ولی خیلی مصدوم می‌دهیم. هزینه بازیکنان را باشگاه‌ها می‌دهند. باید تعاملی بین باشگاه‌ها و تیم ملی و سازمان لیگ در اینباره باشد.

استیلی همچنین با اشاره به صحبت‌هایش با حشمت مهاجرانی سرمربی سال‌های دور تیم ملی ایران یادآور شد: مهاجرانی همیشه از خاطرات زمان سرمربیگری‌اش می‌گفت که با باشگاه‌ها تعامل داشت و قبل از دعوت بازیکنان، با سرمربیان تیم‌ها تماس می‌گرفت تا وضعیت آنها را از نظر سلامت جسمانی و مشکلات اخلاقی جویا شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پایان گفت: الان باشگاه‌ها هزینه بازیکنان را می‌دهند و حضور بازیکنان در اردوهای تیم ملی حتی در صورتی که بازی نکنند، کار را برای تیم‌ها سخت می‌کند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.